Březen 2008

Zase new desing

29. března 2008 v 20:28 | elis |  #Nástěnka#
Tak lidičky mám zase new desing tak mi pěkně do komentíků napište jak se vám líbí a co by ještě mohlo jít vylepšit jestli něco máte jo a vyráběla Ivuška Její blog tak papa Vaše Elis
http://www.vobornik.net/images/omg.jpg

Jenom pověra

29. března 2008 v 17:18 | elis
Je to jenom pověra, ale já se zrovna nudím, takže to sem dám...

Jak dopadlo 1. kolo SONB

27. března 2008 v 17:43 | elis
Jak dopadlo SONB? klik na CČ

Bílí tygři

27. března 2008 v 17:41 | elis
Bílý tygr
http://tapety.superhry.cz/obrazek/bily-tygr-800.jpg

Britney Spears-životopis

27. března 2008 v 17:38 | elis
Životopis:
Britney Spears je dcera Lynne, učitelky na základní škole, a Jamieho, pracovníka ve stavebním průmyslu. Od čtyř let zpívala v místním kostele. V osmi letech Britney Spears odjela do Atlanty na konkurz do Disneyova Mickey Mouse klubu (Mickey Mouse Club). Tam sice tehdy neuspěla, protože tvůrci tohoto pořadu ji považovali za příliš mladou, než aby v něm mohla vystupovat. Přesto si jí všiml jeden z producentů a pomohl jí najít agenta v New Yorku.

Nenalíčené hvězdy

27. března 2008 v 17:38 | elis
To je fakt hustý!!

Krásné velikonoce SB

23. března 2008 v 10:43 | elis
Krásné velikonoce mým SB
klik na CČ

Od ivetgy přání k velikonocům

23. března 2008 v 10:21 | elis |  #Diplomky které jsem dostala!#
Tohle je od ivetgy pro SBéčka a jako že jsem SB tak jsem to sem dala klik na celý článek

Jak na rozcestníky

22. března 2008 v 15:48 | elis |  #Návody#
jsem pochopila jak se dělají rozcestníky tak se jukněte

Ikča

21. března 2008 v 12:40 | elis |  #Diplomky které jsem dostala!#
Ikča pro mě od nelďy

Kdo má postoupit do druhého kola SONB??

20. března 2008 v 13:59 | elis
Kdo má postoupit do sruhého kola SONB??

kokoska

Telii

KArkulka

Tak hlasujte

Tohle si dejte na blog!!

20. března 2008 v 13:50 | elis
takže SONB už začala takže prihlášení si dejte na blog hlasování

Přihlaste se stojí to za to!!

19. března 2008 v 21:58 | elis
Přihlásí se ještě někdo do SONB ? plsík přihlašte se odměny jsou kráááááásné opravdu a cenné tak se přihlaste


Drzá opice

18. března 2008 v 18:02 | elis |  #Aktualní zprávy#

Opice pokousala návštěvníka zoo na Nymbursku a ukradla mu mobil

Gibbon pokousal návštěvníka zoo. Ilustrační foto
Gibbon pokousal návštěvníka zoo. Ilustrační foto foto: Profimedia
Dramaticky skončila sobotní návštěva zoologické zahrady v Chlebech na Nymbursku pro skupinku návštěvníků z Náchoda. Osmadvacetiletého Martina Simona zaujal gibbon Kuba a chtěl si ho vyfotografovat telefonem. Opice se však telefonu zmocnila a mladíka kousla do prstu.
18. 3. 2008 16:35 - NYMBURK
"Mezi klecí a plůtkem pro návštěvníky je vzdálenost asi jeden metr. Plůtek jsem nepřekročil, jen jsem natáhl ruku s telefonem. Uznávám, to byla chyba, ale stále jsem byl asi tři čtvrtě metru od klece. Opice najednou prostrčila ruku mezi mřížemi a chytila mne. Přitáhla si mou ruku a kousla mne do prostředníčku až jsem pustil telefon," popsal událost Simon.
Přivolaný chovatel řekl, že se ani nebude pokoušet telefon vytáhnout zpět. Nakonec zvíře odlákal na jinou stranu klece a další návštěvník telefon z klece vytáhl.
"Zpočátku to vypadalo jako legrace, že opice vzala telefon a sežrala paměťovou kartu, ale to kousnutí bylo horší. Byla to malá ranka, ale druhý den to napuchlo a začalo hnisat," dodal David Novotný, který byl incidentu přítomný. Zraněný se přitom hned v sobotu nechal ošetřit v nemocnici v Nymburku.

Potvrzení o očkování se od zoo nedočkali

"Lékaři chtěli potvrzení, že je opice očkovaná proti vzteklině. V neděli jsme se do ZOO vrátili, ale žádné potvrzení jsme nedostali. Ředitel nám dokonce řekl, že mu je jedno, jestli bude Martin muset absolvovat preventivní léčbu injekcemi proti vzteklině. Jak se ukázalo, tak opice proti ní totiž očkované nejsou," prozradil Novotný.
"Stále ještě věřím, že se veterináři do středy potvrdí, že opice vzteklinu nemá. Jinak mne 12 injekcí nemine," strachuje se Simon. Zatím se léčí antibiotiky, protože v ráně se objevila infekce.
Podle Novotného to nebylo poprvé, co opičák Kuba návštěvníky pokousal. "O to víc nechápu, proč není očkovaný proti vzteklině a proč vedení zahrady nezabezpečilo víc jejich klec. Martin nestrkal ruku do klece ani na ni nesahal. Ta vzdálenost mezi klecí a návštěvníky je nedostatečná a stačilo by plůtek posunout o půl metru," tvrdí Novotný.

Veterinář nyní opici sleduje

Podle ředitele ZOO Chleby Reného Fraňka mladík jednoznačně porušil řád. "U vchodu do ZOO, ale taky přímo na kleci je napsáno, že lidi nemají ke kleci natahovat ruce a je tam i obrázek pro ty, co neumějí číst. Navíc lže, když říká, že nestrkal ruku do klece a přitom ho opice kousla. Ta opice skrz mříže hlavu neprotáhne, ale on ruku prostrčí," namítal Franěk.
Gibbon podle ředitele skutečně očkovaný proti vzteklině není. "Ze zákona musí být proti vzteklině očkované šelmy psovité a kočkovité. Primáti jsou očkovaní proti tuberkulóze. Teď veterinář opici sleduje a předpokládám, že ji po 4 až 5 dnech shledá zdravou. Víc než vzteklina někoho, kdo nedodržuje návštěvní řád, mě zajímá to, jestli se nestalo nic zvířeti, které sežralo kus mobilního telefonu," řekl Právu Franěk, který potvrdil, že Simon není první, koho opice kousla.
"Gibbon je tu druhým rokem a každý rok se najde jeden, který k ní strká ruce. Snad to bylo letos naposledy," doufal Franěk.


10.3.2008 - 16.3.2008

17. března 2008 v 15:07 | elis |  #Návštěvnost#
Navstevnost za minuly tyden (10.3.2008 - 16.3.2008) je:
Pondeli: 28
Utery: 22
Streda: 19
Ctvrtek: 15
Patek: 22
Sobota: 23
Nedele: 35

Celkem: 164-SUPER!!!!

Karl wolf Africa

16. března 2008 v 15:52 | elis |  #Hudba#

Miss ČR

16. března 2008 v 15:51 | elis |  #Nástěnka#
Novou Miss ČR se stala brunetka. zdroj: Stream.cz
Novou Miss České republiky se v sobotu stala Zuzana Jandová. Vyhrála jubilejní XX. finále nejprestižnější české soutěže krásy, které proběhlo v brněnském Bobycentru. Druhá skončila Zuzana Putnářová, třetí se umístila Kristýna Lebedová.
15. 3. 2008 22:36 - 16. 3. 2008 09:16 Aktualizováno - BRNO
Korunku dvacetileté modelce předala Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová, která byla zároveň členkou poroty.
Jandové drželo palce v publiku v sále zhruba 25 lidí včetně přítele. "Ještě si pořádně neuvědomuji, co se stalo," řekla Novinkám s tím, že ji večer znavil a asi půjde brzy spát.
Zuzana Jandová (druhá zprava), Zuzana Putnářová (druhá zleva), Kristýna Lebedová (vpravo) a Romana Čechovská.Zuzana Jandová (druhá zprava), Zuzana Putnářová (druhá zleva), Kristýna Lebedová (vpravo) a Romana Čechovská.
Hlavní titul Miss ČR 2008 udělila odborná porota, ale diváci mohli pomocí sms zpráv rozhodnout o téměř rovnocenném titulu Miss Sympatie ČR 2008. Tou se stala Romana Čechovská. "Ten titul jsem si přála nejvíc, protože pochází od lidí," sdělila Novinkám.
Participovaly také královný krásy za posledních devatenáct let.
Vítězka Miss Český republiky Zuzana Jandová
Ceremonie se zúčastnila rovněž Miss World 2006 Taťána Kuchařová a současná královna krásy Miss World
Večerem provázel herec Jan Čenský, dívky během soutěže podpořili také například Lucie Bílá a Karel Gott.
Vítězka Miss Český republiky Zuzana Jandová

Zapletal: chci si odpočinout

Miloslav Zapletal v sobotu oznámil, že po 20 letech končí ve funkci prezidenta Miss České republiky. Právo již tento týden informovalo o tom, že Zapletal prodal svůj podíl v pořadatelské společnosti Art Production K./2. podnikateli Janu Moťovskému.
"Byla to krásná tečka za mým prezidentováním," sdělil Novinkám Zapletal. "Chci si teď od miss trošku odpočinout, spolupracovat s ní ale určitě budu dál," dodal na tiskové konferenci.
"Finále bylo velmi elegantní a podle mě se podařilo," řekl Novinkám Moťovský.
Čerstvé Miss ČR Zuzaně Jandové (20) při finálovém večeru fandil jak bývalý, tak i současný milenec. Zatímco ten první se snaží už léta nacpat do českého šoubyznysu, o tom druhém si vrabci na karvinských střechách cvrlikají v souvislosti s omamnými látkami!
//<![CDATA[ /* &lt;![CDATA[ */ im.position('seznam.pack.rectangle','/super_clanek'); /* ]]&gt; */ //]]>

Velikonoce-záhlaví

16. března 2008 v 15:49 | elis
Udělala jsem si nové záhlaví s velikonocema!!